Irgendwo im Suchbegriff
Suche nach dem Anfang des Suchbegriffs
Firma
Tätigkeit
Produkt
Marke
Suchbegriff als ein Wort
FIRMEN -

Chemische Erzeugnisse

- 322 Treffer
91.O-Color Kft.
Komitat:
Pest
Anschrift:
2750 , Ceglédi út 6.
92.Katica-Ker Kft.
Komitat:
Budapest
Anschrift:
1153 , Késmárk u. 11-13.
Handelsaktivität Großhändler
93.Asix Rt.
Komitat:
Budapest
Anschrift:
1095 , Soroksári út 160.
Handelsaktivität Großhändler
94.Más Festékbolt Kft.
Komitat:
Pest
Anschrift:
2120 , Kossuth Lajos u. 34.
Über uns: Cégünk 1996-ban jött létre, jelenleg 11 fővel dolgozunk, Fóton és Dunakeszin értékesítünk.
Handelsaktivität Einzelhändler, Dienstleister
95.Vénusz 2004. Bt.
Komitat:
Hajdú-Bihar
Anschrift:
4200 , Rákóczi u. 87/B lph. I/8.
97.B75 System Kft.
Komitat:
Vas
Anschrift:
9735 , Nádasdy u. 1.
99.Lénia Kft.
Komitat:
Budapest
Anschrift:
1183 , Ráday Gedeon u. 82.
100.Agronauta Kft.
Komitat:
Pest
Anschrift:
2038 , Rákóczi u. 8.
Handelsaktivität Großhändler
101.Chem-Ok Kft.
Komitat:
Bács-Kiskun
Anschrift:
6400 , Fejérföld u. 14.
Handelsaktivität Großhändler
102.Murad Bt.
Komitat:
Budapest
Anschrift:
1033 , Búza u. 2.
103.Norma Festékház Kft.
Komitat:
Pest
Anschrift:
2700 , Alszegi út 49/A
104.Gastro Higiénia Kft.
Komitat:
Komárom-Esztergom
Anschrift:
2800 , Verseny u. 20/B
105.Besenyő-Ker Bt.
Komitat:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Anschrift:
3711 , Ady Endre út 40.
Über uns: Cégünk vegyi áru, illatszer nagykereskedelmével foglalkozik Északkelet-Magyarországon.
Handelsaktivität Großhändler
106.Pati-Ker Kft.
Komitat:
Pest
Anschrift:
2111 , Dózsa György u. 127.
Über uns: 3 fővel dolgozunk. A Dózsa György u. 127. alatt található a festék- és vegyi áru bolt.
Handelsaktivität Einzelhändler
107.HIP-TOM Kft.
Komitat:
Bács-Kiskun
Anschrift:
6034 , Korhánközi dűlő 10.
109.HSV-Modul Kft.
Komitat:
Csongrád
Anschrift:
6758 , II. ker. 70.
Über uns: 1982-ben, mikor Magyarországon lehetőség nyílt magánvállalkozások létrehozására, megalapítottuk a mostani vállalkozás ősét. Kezdetben lakossági felhasználású vegyipari termékek előállításával foglalkoztunk. A későbbi években a termékpaletta egyre bővült és a társasági forma is egyre változott, mindenkor az adott politikai és gazdasági rendszerben legkedvezőbb feltételek szerint. 1997-től teljes mértékben családi tulajdonú vállalattá alakultunk az előző német-magyar vegyes vállalat idegen tulajdoni részeinek megvásárlásával. Termékeinkkel már a korai időszakban a gazdasági fellendülés alapját képező gépipar szükségleteit céloztuk meg. Ezen a szakterületen eltöltött évek során felhalmozott rengeteg tapasztalatnak és jó kapcsolatoknak köszönhetően a legjobb, nyugat-európai minőségű kenőanyagokat és segédanyagokat tudjuk elfogadható áron kínálni az egyre igényesebb gépipari megmunkálásokhoz. Termékeinket saját magunk állítjuk elő német, osztrák és olasz licencek alapján a röszkei határátkelőhöz közeli (4-6 km) telephelyünkön. Eddigi működésünk során nagyon sok technológiai problémával találkoztunk, így azok megoldási módjaira sok olyan termékünk van, amelyek speciális voltuk miatt nem kerültek fel terméklistánkra. Mivel magyarországi viszonylatban kis-középvállalkozásnak számítunk sikerült megőriznünk rugalmasságunkat mind termékpalettánk összetétele, mind a szállítási határidők tekintetében, így szakterületünkön bármilyen technológiai probléma is merülne fel nagyon nagy valószínűséggel tudunk rá minőségben és árban jó megoldást találni. Remélem, hogy ajánlatunk felkelti érdeklődését és mielőbb sor kerülhet egy személyes találkozásra.
Handelsaktivität Hersteller, Großhändler
Firmenprofil: Herstellung und Vertrieb von chemischen Erzeugnissen, Kühl- und Schmiermitteln, technischen Aerosolen, Reinigungsmitteln für Industrie und Haushalt, Entfettungs- und Phosphatierungsmitteln für Industrie, Schweißzusatzstoffen, Formentrennmitteln und Elektr
110.North-East Impex Kft.
Komitat:
Somogy
Anschrift:
8600 , Építő út 6.
Über uns: North East Impex Kft. Dán, svéd, német, személyhigiéniai termékek, és ipari tisztítószerek forgalmazásával foglalkozunk. Amely termékeket nálunk megtalálhatja, az nem más, mint munkavégzés előtti krémek, kéztisztítók, munkavégzés utáni ápoló krémek, és még sok más termékek, kiváló minőségben, tökéletes árak mellett. Amennyiben mindezzel kapcsolatban kérdés merült fel Önben, csak látogasson el honlapunkra és tájékozódjon bővebben!
Handelsaktivität Großhändler
MARKEN JYSK, Plum, Tork
111.Unikén Bt.
Komitat:
Bács-Kiskun
Anschrift:
6237 , Vasút u. 30.
Handelsaktivität Importeur
Dienstleistungen: Chemische Erzeugnisse
112.Benamix Bt.
Komitat:
Jász-Nagykun-Szolnok
Anschrift:
5300 , Kossuth tér 11-13.
113.Pharma-Kert Kft.
Komitat:
Baranya
Anschrift:
7696 , Bajcsy-Zsilinszky u. 4.
Handelsaktivität Großhändler
114.SA-HI Kft.
Komitat:
Komárom-Esztergom
Anschrift:
2800 , Szent György út 52.
115.AF. Analóg Kft.
Komitat:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Anschrift:
4400 , Bethlen G. u. 46.
116.CBA 6 Karát '97 Kft.
Komitat:
Somogy
Anschrift:
7400 , Jutai út 50.
117.Színe-Java Bt.
118.Megyerker Kereskedelmi Kft.
Komitat:
Békés
Anschrift:
5600 , Felsőnyomás 215.
119.Harkány Bt.
Komitat:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Anschrift:
3921 , Dózsa Gy. u. 18/A