Rólunk:
Cégünk, 1992 óta foglalkozik fenyőbútor és bútorgyártással. Cégünk a folyamatos fejlődés hatására, nagyon fejlett gépparkkal rendelkezik, a célgépek segítségével kimagasló minőséget tudunk biztosítani az Ön számára. Úgy gondolom, hogy érdemes bővebben tájékozódnia cégünkkel kapcsolatban, és ha még nem tudja, hogy mindezt hogyan tehetné meg, akkor látogasson el honlapunkra!
Tevékenységi ismertető:
Épület- és bútorasztalos-ipari termékek gyártása, szerelése. Kemény és puhafa fajtákból dolgozunk. Kül- és beltéri egyedi nyílászárók fából, felületkezelés és szerelés, kültéri pavilonok, virágfuttató rácsok. A nyílászárók beszerelése kapcsán felmerülő kő
Tevékenységi ismertető:
Bútorgyártás, lakossági és üzleti partnerek megrendeléseinek kielégítése. Helyszíni felmérés, bútorszállítás Budapesten és vidéken.
Rólunk:
Egyedi bútorra vágyik? Szeretné minőségi fából elkészíttetni szekrényét? Akkor jó helyen jár, hiszen nálunk mindezt megteheti. Cégünk elsősorban bútorajtó és szekrényajtó gyártással foglalkozik, de bútorok tervezését és kivitelezését is vállaljuk. Ha tömörfa szekrényajtóra van szüksége, jusson eszébe a Max-Fa Bt. Ötleteivel és kérdéseivel forduljon hozzánk bizalommal.
Rólunk:
Cégünk konyhabútorok gyártásával foglalkozik. Termékeinket minden esetben a megrendelő egyéni igényei szerint tervezzük és készítjük. Látványtervezéssel, tanácsadással, helyszíni felméréssel is állunk ügyfeleink rendelkezésére.
Rólunk:
A KOMANDOR név szinte a világ minden részén ismerősen cseng, hiszen a bútoripar egyik legnépszerűbb szegmensében a tolóajtós beépített
szekrények piacán vezető szerepet töltünk be. A KOMANDOR céghálózat napjainkra hatalmas méreteket ölt, ugyanis Európában, és Amerikában jelentős hálózattal rendelkezik, valamint a világ többi részén, így Ázsiában, Afrikában, Ausztráliában is igen ismert. A KOMANDOR vállalatcsoport múltja mintegy 16 évre nyúlik vissza.