Über uns:
Acéllal dolgozik, vagy acéllal dolgozna, de nem tudja hol találhatja meg a legmegfelelőbb minőségű termékeket ezekben a termékcsoportokban. Akkor ne késlekedjen, itt az ideje, hogy felkeresse honalunkat, ahol a lemeztől a zártszelvényig bármilyen acéltermékkel megismerkedhet és meg is rendelheti
Über uns:
A Kalmár Kft 1990-ben került cégbírósági bejegyzésre, egyszemélyes kft-ként. A vállalkozás létrehozásakor a cél a folyamatos fejlesztés és a kft. megerősödése, mellett a tevékenységi körök bővítése volt. A fejlesztések
főleg a munkagéppark bővítését jelentették, hogy az így összeállított eszközállománnyal, már jelentős mélyépítési munkákat tudjunk vállalni.
Így alakult ki jelenlegi profilunk az egyszerű fuvarozási feladatoktól a komplex kivitelezési munkákig.
Jelenleg a gépi földmunkák, rakodási, bontási munkák, közúti és terepes szállítási munkák, kiegészítő kézi munkák végzését vállaljuk széles körben, országon belül és külföldön is.
Fokozottan fontos feladatnak tartjuk, hogy vállalásainkat, határidőre, megfelelő minőségben, Megrendelőink megelégedésére teljesítsük.
Az évek alatt összeállt rugalmas, jól felkészült adminisztratív, és műszaki kollégák, megbízható munkája jelentősen hozzájárul ahhoz, hogy Megrendelőinkkel jó munkakapcsolat alakuljon ki a közös munka eredményes elvégzéséhez.
[A]SZOLGÁLTATÁSAINK:[/A]
- Út, autópálya építése
- Bontási munkák
- Építési terület előkészítése
- Bontási anyag újrahasznosítása
- Közúti áruszállítás
- Gépi földmunkák
- Kézi földmunkák
- Közúti és terepes fuvarozás
[A]GÉPPARK:[/A]
- 2 db MAN 35414 tgk.
- 2 db MAN 41414 VFK tgk.
- 1 db MERCEDES Benz tgk.
- 1 db OK1-OK45 DÖMPER
- 1 db CAT 325C lánctalpas kotró
- 1 db CAT320BL lánctalpas kotró
- 1 db KOMATSU homlokrakodó
- 1 db BÖHRINGER RC 12G törő berendezés /bontási törmelék darálása/
- 2 db CAT M-318 Gumikerekes kotró
- 2 db CAT D 6 Lánctalpas toló lapos dózer
- A gépek teljes körűen fel vannak szerelve kiegészítő tartozékokkal: hidraulikus kanalak, bontófejek, 1000 mm-es VTC roppantó olló, gyorscsatlakozó,RAM S83 hidraulikus kalapács stb.
Über uns:
Az Unitranscoop Kft. 1990 évben alakult magánszemély tulajdonosokkal, ma a Nyugat-Dunántúl egyik legnagyobb közúti fuvarozó vállalkozása. A céghez azonos tulajdonosi körrel, holdingszerű működéssel még három vállalkozás tartozik, a Pentatranscoop Kft., a Petőagro Kft. és az Agro-Clean Kft.
Über uns:
Cégünk jogelődje 1989-ben kezdte meg működését Magyarországon. Tevékenységi körünk felöleli a közlekedésépítés teljes spektrumát. Szolgáltatásain sorában megtalálható az aszfalt és beton burkolat hézagképzése és kiöntése, repedések kezelése; hidak rugalmas dilatációjának építése; hibás, repedt és elmozdult beton,bazaltbeton burkolatok felületi-, él- javítása, táblák szintbeemelése, betontáblák alá üregesedésének injektálása; vasbeton szerkezetek fúrása és vágása; beton szerkezetek statikai megerősítése; repülőterek le és felszálló pályájának felújítása. Irodánk megtalálható Budapest IX. kerületében a Gubacsi utca 8/b. szám alatt.