Rólunk:
A LogMaS International Kft. német tulajdonban lévő mérnök-iroda Miskolcon, mely hidraulikus szerelőprésgépek és présszerszámok, pneumatikus, illetve szervomotoros hajtású manipulátorok, célgépek, ezen belül tömörségvizsgáló és méretellenőrző gépek, anyagmozgató rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik.
Tevékenységi ismertető:
A LogMaS International Kft. szívesen áll vevői rendelkezésére célgépek, tömörségvizsgáló gépek (Leak Test), hidraulikus és pneumatikus szerelőprések, présszerszámok, szállítóberendezések és automatikus szállítórendszerek tervezésében és kivitelezésében.
Rólunk:
Cégünk több mint tíz éve szerepel a magyar ipari cégek palettáján. 2000-es alakulásától kezdve több hazai nagyvállalatot is ügyfelei közt tudhat, többek között a balassagyarmati Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft. a Delphi Connection Systems Hungary Kft. és a MAHLE Compressors Hungary Kft. tartoznak a legmeghatározóbb megrendelői közé.
Fő tevékenységünk ipari célgépek tervezése és gyártása, valamint a másik tevékenységi területünk a karbantartói munkavégzés. Ez a fajta komplexitás a cég sikeres fennállásának alapja. Elgondolástól a megtervezésen át, a gyártáson keresztül, a telepítésig és beüzemelésig a cég végzi a munkát, sőt ezen túlmutatóan a karbantartás, szervízelés is igény szerint a munkakörbe tartozik. Továbbá már létező gépek átalakítását és javítását is végrehajtjuk.
A vállalkozásnak komoly minőségi normákat kell követnie, így válhatott a már említett cégek beszállítójává. 2006-tól minőségirányítási rendszert működtetünk, mely megfelel az MSZ EN ISO 9001:2015 szabvány követelményeinek.
A cégtulajdonos Schneider László szakmai tudását a mai nevén Budapesti Műszaki Főiskola Bánki Donát Gépészmérnöki karán szerezte. Sok éves mérnöki tapasztalat áll mögötte. Gödöllőn a Ganz Mérőgyárban kezdte el mérnöki pályáját. Később Balassagyarmaton telepedett le és a mai nevén Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft.-nél kezdett el dolgozni. Ezután két másik kollégájával közös vállalkozást indított Delta-Tech Kft. néven. Ezen vállalat a régió egyik legmeghatározóbb szereplőjévé nőtte ki magát. Ebből később kiválva alapította meg a jelenleg is erőteljes létjogosultságot kivívó Schneider-Terv Bt.-t. Ezt igazolván 2010-ben átvehette a Nógrád megyei régió Prima Primissima év vállalkozója díját.
A vállalat 25 alkalmazottat foglalkoztat: mérnököket, lakatosokat, gépszerelőket és villamossági szakembereket. Nagy tapasztalattal rendelkezünk a célgép tervezés, célgép gyártás- és szereléstechnológia, valamint a karbantartási területeken.
Társaságunk a SCHNEIDR-TERV BT. 2017. évben a GINOP-5.3.2 -16-2016-00555 „Rugalmas Foglalkoztatás elterjesztése a konvergencia régióban „megnevezésű pályázatban sikeres elbírálást nyert, ezáltal dolgozóink rugalmasabb munkavégzéséhez, több informatikai terméket vásároltunk, továbbá tanfolyamokon való részvétellel segítettük munkavállalóinkat az egymás közötti jobb kommunikáció kialakításában, valamint hogy partnereinkkel szorosabb kapcsolatot tudjanak ápolni. A Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program támogatásával, a 100 %-os támogatási intenzitással megvalósított projekt, mely sikeresen zárult.
Rólunk:
Compar'97 Kft.-énk üdvözli Önt! Szolgáltatásaink: a tervezés és gyártás, karbantartás és javítás, raktározás, és kiskereskedelem. Ami leginkább jellemzi cégünket, az nem más, mint, ügyfélközpontúság, rugalmasság, megbízhatóság, költséghatékonyság, folyamatos fejlesztés. Termékeink között megtalálhatja a konvejor rendszerek, mérőadapterek, és még nagyon sok ezzel kapcsolatos készülék termék. Mindenképpen látogasson el honlapunkra és tájékozódjon még bővebben cégünkkel kapcsolatban!
Rólunk:
Ön vállalkozó, akinek szüksége van különböző állványokra, célgépekre, egyedi gépekre, esetleg acélszerkezetek kellenek? A legjobb helyen jár, hiszen mi 1986 óta foglalkozunk ezeknek az elemeknek a gyártásával. Látogasson el honlapunkra, ahol minden szükséges termékről bővebb információhoz juthat. Válasszon minket, hogy kiváló minőséghez jusson rendkívül kedvező árakon. Legjobbat a legjobbtól. Ne habozzon, válasszon nálunk.
Rólunk:
Cégünk, az evopro, Informatikai és Automatizálási Kft, 2001-ben alakult. Mára már több mint 200 mérnökkel dolgozunk, hogy még tökéletesebb termékeket állíthassunk elő. Területeink, Application Engineering, Systemtest, és még nagyon sok szolgáltatás. Amennyiben az Ön számára még ismeretlenek ezen terültek, mindenképpen csak azt tanácsolhatom, hogy látogasson el honlapunkra és tájékozódjon bővebben. Automatizálás, célgépek gyártása, és még nagyon sok szolgáltatás várja Önt nálunk! Vegye fel velünk a kapcsolatot!
Rólunk:
1989-ben alakítottam vállalkozásomat, és ezalatt kellő tapasztalatra tettem szert. Célom, hogy minden megrendelőm elégedett legyen munkáimmal, munkálataim áraival. Megbízható embernek tartom magam, a határidőket mindig pontosan teljesítem. Célgépek kivitelezése, egyedi szerszám, fröccsöntő szerszámok, hidraulika alkatrész. Gyártás, és kivitelezés a legmagasabb szinteken. Legyen Ön is elégedett megrendelőm.
Tevékenységi ismertető:
Hideg- és melegenyvező készülékek, címkéző-, csomagoló- és egyedi gépek, töltőberendezések gyártása; egyedi gépészeti tervezés, kivitelezés; célgép tervezés és előállítás.
Rólunk:
Automatizálás, célgép gyártás, és nagyon sok egyéb tevékenység, szolgáltatás, mely kiteszi mindennapjainkat, csak azért, hogy ügyfeleinket teljes mértékben ki tudjuk szolgálni. Célunk ügyfeleink elégedettsége. Biztos vagyok abban, hogy amennyiben minket választ, hozzánk fordul, Ön is csak elégedett lehet majd! Keressen fel minket! Forduljon hozzánk bizalommal! Biztos vagyok abban, hogy amennyiben minket választ, csak elégedett lehet majd!
Rólunk:
Cégünk 1999-ben kezdte meg működését. Fő profilunk az automatizálás, ipari gépek, berendezések és alkatrészek gyártása, mindezek mellett vállalunk mérnöki szolgáltatásokat. Automatizálás keretein belül vállaljuk célgépek szerelősorok és automatikák, szállítórendszerek, rezgőadagolók tervezését és kivitelezését. Ezekkel párhuzamosan kis-, közép-, és nagy szériás, valamint egyedi alkatrészek precíziós megmunkálásával is foglalkozunk CNC megmunkáló központok, esztergák és hagyományos forgácsoló gépek segítségével.
Rólunk:
Fő tevékenységünk a mérnöki szolgáltatás, tervezés, célgéptervezés, célgépgyártás. Cégünk alapításakor kitűzött piaci cél elsősorban a regionális, időszaki fejlesztési igények kielégítése volt. Cégünk piaci térnyerése során bebizonyosodott, hogy a nagy cégek és a multinacionális cégek nagyobb felvevő piacai a külső fejlesztői kapacitásnak, így megbízásaink egyre nagyobb hányada származik tőlük. Fejlődésünk során és sikereink révén a regionalitást felváltotta az országos hatókör, hazánk más régióiban működő neves cégek váltak megrendelőinkké. Eredeti szolgáltatásaink között is szerepel a kutatás-fejlesztési (KF) tevékenység. Szolgáltatásaink: Speciális berendezések tervezése, gyártása, rendszer és projektintegrációs tevékenység, forma és készüléktervezés, különleges berendezések tervezése, megvalósítása.
Rólunk:
Több éves tervezési, gyártási tapasztalattal rendelkező cég vagyunk. Egyedi gépészeti berendezések, célgépek tervezésével, gyártásával, PLC vezérléssel, gyártásközi ellenőrzéssel telepítve foglalkozunk, garanciával. Egyedi, nehéz műszaki feladatokra adunk megoldást és kulcsra készen telepítjük a gépet/gépsort. Mérnöki szolgáltatást, szakértést is végzünk. Egyedi, kis sorozatú alkatrészgyártással is foglalkozunk. Helyszíni felmérés alapján gépek felújítására, karbantartására vállalkozunk. Fémalakító szerszámokat, műanyag fröccsszerszámokat gyártunk. Ilyen szerszámok felújítását is vállaljuk. Munkánkat budapesti telephelyen saját gépparkkal és alvállalkozók bevonásával végezzük.
Rólunk:
Ha ipari gép, csakis a Duna Preciziós Kft. Cégünk fő tevékenységi köre a célgépgyártás, ipari gépek és berendezések gyártása. Cégünknél kiváló szakemberek dolgoznak azon, hogy az Ön által megálmodott szerszámokat megtervezzük és legyártsuk. Tapasztalatainknak és korszerű berendezéseinknek köszönhetően ügyfeleink mindig elégedettek, így Ön is forduljon hozzánk bizalommal!
Rólunk:
[F]A GNSZ Kft. fő tevékenysége a szerszámtervezés és szerszámgyártás[/F]. Megrendelőink főleg autó-ipari beszállítók, szórakoztató-elektronikai alkatrészt, zárakat, szerelvényeket, háztartási eszközöket és konyhai műanyag termékeket gyártó vállalatok.
[F]Az alábbi típusú szerszámok tervezésére- és gyártására tudunk vállalkozni[/F]:
1) hidegalakító sorozatszerszámok (kombinált szerszámok) tervezése és gyártása
2) egypozíciós hidegalakító (lyukasztó, kivágó, hajlító, mélyhúzó és egyéb hidegalakítást végző) szerszámok tervezése és gyártása
3) műanyagfröccsöntő szerszámok (2D/3D) tervezése- és gyártása
4) nyomásos öntőszerszámok (horgany és alumínium) tervezése és gyártása
5) légprés szerszámok tervezése és gyártása
Rólunk:
Cégünk 1990-ben alakult. Fő tevékenységi köre egyedi gépek tervezése és gyártása, emellett foglalkozunk huzal- és lemeztermékek előállításával is.
Gépeink külföldi és belföldi piacra egyaránt készülnek. Gyártmányaink köre meglehetősen szerteágazó, eleinte leginkább automata és félautomata ellenállás- és ívhegesztőgépeket készítettünk, mostanára viszont kiszélesedett a paletta. Van tapasztalatunk: szinterkemence, erőművi hűtőtorony mosóberendezése, papírraklap hajtogató-ragasztó, radiátorhegesztő, huzalhajlító-hegesztő automata, számbeütő, lyukasztó, csőhajlító berendezésekben (a teljesség igénye nélkül).
Gépeinket teljes mértékben megrendelőink igénye szerint gyártjuk a lehető legjobb minőségben, törekedve a hosszú élettartamra és megbízhatóságra.
Rólunk:
Cégünk az építőipar számos területén végez technológiai gépészeti szereléseket, lakatos szerkezetek gyártását, szerelését, beépítését. Foglalkozunk még nehéz acélszerkezetű építmények, ipari csarnokok, silók, épületvázak, acél tetőszerkezetek, csővezetékrendszer építésével, fémszerkezetek gyártásával. Vállaljuk még szennyvíztisztító telepek tervezését és kivitelezését, igény szerint teljes gépészeti szerelését.
Rólunk:
Társaságunk 1999-ben alakult. Alapítói célgéptervezés, gépészeti tervezés, mérnöki szolgáltatás, szerszámtervezés és tartószerkezetek tervezését tűzték ki célul. Kiváló eredményeket értünk el számítógépes tervezéssel támogatott szimulációk területén. Ezen kívül vállalunk még látványtervezést, amimációk, termékkatalógusok, célgépek készítését.