Irgendwo im Suchbegriff
Suche nach dem Anfang des Suchbegriffs
Firma
Tätigkeit
Produkt
Marke
Suchbegriff als ein Wort
FIRMEN -

Handel mit Armaturen

- 24 Treffer
1.Dobos Lakásszerviz Kft.
Komitat:
Budapest
Anschrift:
1161 , Gusztáv u. 62/A
2.Friss Bt.
Komitat:
Budapest
Anschrift:
1071 , Damjanich u. 2.
Handelsaktivität Einzelhändler
Dienstleistungen: Handel mit Armaturen
PRODUKTE Armaturen
3.Vámos Épker Kft.
4.aquatherm-hungária Kft.
Komitat:
Budapest
Anschrift:
1211 , Duna lejáró 14.
Über uns: Cégünk, csak német, kizárólag Németországban gyártott termékeket forgalmaz. Aquatherm Hungaria Kft, célja a modern korrózióálló műanyag csőrendszer létrehozása. Úgy gondolom, hogy cégünkkel kapcsolatban érdemes bővebben tájékozódni, hiszen nagyon sok hasznos információhoz juthat hozzá szolgáltatásainkkal és termékeinkkel kapcsolatban egyaránt! Vegye fel velünk a kapcsolatot Ön is mielőbb!
Handelsaktivität Importeur, Einzelhändler, Großhändler
5.Észak-Pesti No.6. Kft.
Komitat:
Budapest
Anschrift:
1155 , Kolozsvár u. 21.
6.Me-Gold Ipari Szerelvények Márkakereskedése
Komitat:
Győr-Moson-Sopron
Anschrift:
9028 , Külső Veszprémi út 12.
Handelsaktivität Einzelhändler, Großhändler
Dienstleistungen: Handel mit Armaturen
PRODUKTE Armaturen
7.Gumex Kft.
Komitat:
Budapest
Anschrift:
1182 , Vajdahunyad u. 2.
Über uns: Cégünk az alábbi termékeket forgalmazza: műszaki gumiáru, ipari tömítőanyag, tömítőlemezek, tömítőzsinórok (kerámia, üvegszál, grafitos, teflon, száraz) teflontermékek, szilikonlemez-zsinór, műanyagok (pvc, danamid, ptfe, polikarbonát) gumi-műanyagtömlők, textilbakelit, filcek, csúszógyűrűs és spiráltömítések, tömlőcsatlakozók.
Handelsaktivität Importeur, Einzelhändler, Großhändler, Vertreter
Firmenprofil: Technische Gummiwaren, Dichtungen für die Industrie
8.Kós-Team Bt.
Komitat:
Zala
Anschrift:
8900 , Vizslaparki út 32.
Handelsaktivität Einzelhändler, Großhändler
Dienstleistungen: Handel mit Armaturen
9.Sebők és Társa Kft.
Komitat:
Pest
Anschrift:
2045 , Kinizsi u. 28
Über uns: Cégünk bemutatása: A Sebők és Társa Kft. 1990 óta működő családi tulajdonban lévő épületgépészeti szakkereskedés. Cégtörténet: - 1998: Megépült új üzletünk, a kiskereskedelem mellett beindítottuk a nagykereskedelmi tevékenységet is. - 2000: Diósdon a 7-es út mellett megnyitottuk kiskereskedelmi üzletünket - 2004: Megvásároltuk a TB-Property és az SCB Kft.-t 17.650 m2 területtel. - 2005: Az SCB-Sebők Kft. beindította az ipari szerelvények forgalmazását. - 2006: Az SCB bevásárlóközpont területén megnyitottuk 1800 m2-es raktár és 500 m2-es eladótérrel, és külön 500 m2 irodaszinttel rendelkező új impozáns üzletünket. Bevezettük az SAP integrált vállalatirányítási és ügyviteli rendszert. Törökbálinti és diósdi üzleteinkben a lakosság, kivitelezők és a viszonteladó partnereink igényeit elégítjük ki. Árukészletünk folyamatosan (hazai, illetve külföldi gyártók) bővülő választékával az épületgépészet több ágazatát is kiszolgáljuk. Kínálatunkban megtalálhatóak a víz-, gáz- és fűtéstechnikai, csatorna, ipari szerelvények, öntözőrendszerek és klímaszerelési anyagok széles skálája. Központi raktárunk árukészletének és gépjárműparkunknak köszönhetően a raktárról történő azonnali szállítás lehetőségét tudjuk biztosítani. Szakszerű kiszolgálás és tanácsadás érdekében szakképzett munkatársi csapat dolgozik az értékesítésben. Cégünk vállalja projektek komplett árajánlat-készítését, illetve anyagellátását. Cégfilozófia: ISO 9001 minőségirányítási rendszer szellemében: - minőség - gyors ügyintézés - szakmai tanácsadás - felkészült vevőcentrikus eladók - kedvező árak - folyamatos kapcsolattartás - készletről történő értékesítés - széles áruválaszték - üzleti megbízhatóság Bemutatkozó videónkat megtekintheti az alábbi linken: http://www.youtube.com/watch?v=z1pPsfDj_Fw
Handelsaktivität Importeur, Einzelhändler, Großhändler, Dienstleister
Firmenprofil: Einzel- und Großhandel für die Bauinstallation. Fachhandel mit einem breiten Sortiment an Installationsbedarf für Gas, Wasser und Heizung
10.Liszkai Épületgépészeti és Kereskedelmi Kft.
Komitat:
Fejér
Anschrift:
2400 , Magyar út 21/A-B
Über uns: Cégünk 1992-ben alakult. Cégünk fő tevékenységi köre, az épületgépészeti termékek forgalmazása. Folyamatosan arra törekszünk, hogy tökéletes minőségű termékekkel szolgálhassuk ki kedves vásárlóinkat, hogy megújuló, tökéletes minőséget nyújthassunk számukra! Szerelvények, szaniteráru kereskedelem, nálunk garantáltan csak tökéletes minőséggel találkozhat! Keressen fel minket Ön is mielőbb! Válassza a tökéletes szolgáltatást a tökéletes termékeke mellett!
Handelsaktivität Einzelhändler, Dienstleister
11.Krisztián Szerelvény
Komitat:
Budapest
Anschrift:
1077 , Király u. 73.
Über uns: Cégünknél 5 fő alkalmazott dolgozik. Üzletünk a Király u. 78. szám alatt található.
Handelsaktivität Einzelhändler
12.Építők boltja
Komitat:
Hajdú-Bihar
Anschrift:
4262 , Kassai u. 20.
Über uns: 1981. óta folytatok tevékenységet, 3 főt foglalkoztatok.
Handelsaktivität Einzelhändler
13.Elektronic-Aquamix Bt.
Komitat:
Heves
Anschrift:
3200 , Pesti út 51.
Über uns: Az 1982-ben alakult társaság kereskedelmi tevékenységet 1995-től folytat, és két saját tulajdonú kereskedelmi egységet működtet. Az Aquamix Szerelvény Áruház fő profilja az épületgépészeti szerelvények, burkolóanyagok értékesítése. A papír-, nyomtatvány-, és irodaszer forgalmazás a Papírsárkány nyomtatványboltban történik. A társaság 11 főt foglalkoztat. Kiegészítő tevékenységként épületgépészeti kivitelezést is folytatunk, ahol komplett szolgáltatást tudunk nyújtani. Részt vettünk több társasház, áruház és irodaépület kivitelezésében.
Handelsaktivität Importeur, Einzelhändler, Großhändler, Dienstleister
Dienstleistungen: Handel mit Armaturen
14.Csépcső Kft.
Komitat:
Veszprém
Anschrift:
8253 , Füredi út 4.
Handelsaktivität Einzelhändler
Dienstleistungen: Handel mit Armaturen
15.Sonepar Magyarország Kft.
Komitat:
Pest
Anschrift:
2330 , Mechwart András u. 4.
Über uns: A Sonepar Magyarország a francia tulajdonban lévő Sonepar Csoport tagja, mely 4 kontinensen, 29 országban van jelen világszerte. A Sonepar Magyarország fő tevékenysége villamossági anyagok kis- és nagykereskedelme. Országszerte 15 telephellyel és egy központi raktárral rendelkezik. Sonepar Magyarország röviden:  160 munkatárs  Központi raktár és logisztikai központ Dunaharasztiban  Országos hálózat: 15 telephely, helyi raktárkészlettel  Több mint 1200 szerződött partner  Több mint 200 beszállító  Kiemelt ügyfélkezelés, projektvezetés  2006 évi árbevétel: 7,3 Mrd Ft
Handelsaktivität Einzelhändler, Großhändler, Vertreter
16.Minen Kft.
Komitat:
Budapest
Anschrift:
1238 , Molnár u. 14/A
Über uns: Olaj-, gáz-, vegyipari üzemek és erőművek beszállítója.
Handelsaktivität Hersteller, Importeur, Einzelhändler, Großhändler, Vertreter
Firmenprofil: Import und Großhandel mit Anlagen und Maschinen für die Erdölindustrie und die chemische Industrie. Versorgung von Tankanlagen, Raffinerien, Tankstellen, Kraftwerken und Chemiewerken.
17.Duna Élzáró Kft.
Komitat:
Budapest
Anschrift:
1225 , Dűlő u. 4.
Über uns: Cégünk 2004 nyaráig vezető helyen állt az élzáró fóliák gyártásában, ám ez év nyarán társaságunk átalakult, és kettéválasztotta az élzáró anyagok, és a nem saját élzárók forgalmazását. Lendületes cégünk jelenleg is vezető a piac területén, de több szolgáltatással közelebb kerültünk megrendelőinkhez. Bérragasztózás, festék, fólia. Rengeteg szolgáltatás, és kellék egy helyen. Ne habozzon, keressen minket.
Handelsaktivität Importeur, Einzelhändler, Großhändler
19.Morphos Kft.
Komitat:
Csongrád
Anschrift:
6792 , Külterület 060/147 hrsz.
20.Nypan Forgácslap Feldolgozó és Értékesítő Kft.
Komitat:
Vas
Anschrift:
9700 , Varasd u. 16.
Über uns: Az 1998-as alapítás óta a NYPAN folyamatosan bővülő kínálatával Vas megye meghatározó asztalosipari alapanyag és bútorkellék kereskedőjévé vált. Mára ügyfeleink egy minden igényt kielégítő kínálatból válogathatnak. Családi tulajdonban lévő vállalkozásunkban nagy hangsúlyt fektetünk a folyamatos fejlődésre, és nyitottak vagyunk minden újdonságra � legyen szó akár új termékekről, akár új technológiákról. Ennek szellemében lapszabász üzemünk technológiai hátterét is folyamatosan fejlesztjük: modern táblafelosztó fűrészgépek és CNC berendezések üzemelnek műhelyünkben, két műszakban. Ugyanakkor azt is tudjuk, hogy sikereink kulcsa legfőképpen munkatársainkban rejlik. Az ő szorgalmuk és hozzáállásuk, valamint tapasztalatuk jelentik a legnagyobb különbséget vetélytársainkhoz képest, ezért mindent megteszünk az ő fejlődésükért is. Üzletünket úgy rendeztük be, hogy a NYPAN-nál beszerezhető asztalosipari alapanyagokat, bútorkellékeket minél szélesebb körben bemutassuk. Egy olyan helyet szeretnénk létrehozni, ahol az asztalosok vendégül láthatják megrendelőiket, egy kávé mellett megbeszélhetik az elképzeléseket, kézbe foghatják az alapanyagmintákat, kipróbálhatják a bútorszerelvényeket. Vevőink bizton számíthatnak ránk, azt kapják, amit vártak � vagy egy kicsit többet. Maradjon ez így még sokáig!
Handelsaktivität Einzelhändler, Großhändler, Dienstleister
Firmenprofil: Verkauf von Holzfaserplatten, Tischlerplatten, Möbelzubehör und -beschlägen, Arbeits- und Tischplatten.
21.Wágner és Nagy Kft.
Komitat:
Budapest
Anschrift:
1141 , Paskál u. 25.
Über uns: Építőipari kivitelezés? Szerelvény kereskedelem? A Wágner és Nagy Kft-nél mindezt megtalálhatja. Ha szeretné ajtócsukót egy megbízható, évek óta a piacon lévő üzletben megvásárolni, akkor nálunk jó helyen jár. Kedvező feltételekkel és udvarias kiszolgálással várjuk minden kedves vásárlónkat. Keressen bennünket az interneten vagy személyesen.
Handelsaktivität Importeur, Einzelhändler, Großhändler, Dienstleister
MARKEN Ryobi
22.Gamex Bt.
Komitat:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Anschrift:
4400 , Kótaji út 10.
Über uns: A Gamex Bt. 1991 decemberében alakult, mint villamossági termékek kis- és nagykereskedése. 1996-tól a székhellyel együtt kiskereskedelmi részt nyitottunk, majd 2002-be különvált a kis- és nagykereskedelem. A nagykereskedelem a jelenlegi fő telephelyünkön működik, míg a kiskereskedelem átköltözött egy új üzletbe. Időközben kapcsolatba léptünk a UPC Direct-tel és hivatalos forgalmazói címet is kaptunk a műholdas televízió forgalmazására.
Handelsaktivität Einzelhändler, Großhändler
Firmenprofil: Einzel- und Großhandel mit Elektroinstallationsmaterial
23.Delta Ideál Kft.
Komitat:
Komárom-Esztergom
Anschrift:
2800 , Köztársaság u. 9.
24.Mixvill Kft.
Komitat:
Hajdú-Bihar
Anschrift:
4002 , Ragoda dűlő 3.
Über uns: A Mixvill Kft. székhelye Debrecenben található. A 30 magyarországi fióküzletünk közül 5 a fővárosban található. A kirendeltségeink, illetve a magyarországi és külföldi partnerek kiszolgálása Debrecenből a 3000m2-es központi raktárunkból történik. A Mixvill Kft. tulajdonosai, a cég jogelődjét 1993-ban alapították. Azóta is 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A majd húsz év alatt, meghatározó szerepet vívott ki, a magyarországi villanyszerelési anyagok értékesítésében, exportjában és importjában. Saját márkaneveink már jól csengenek, nemcsak a hazai, hanem a külföldi piacon is. Színes termékpalettánkon megtalálhatóak a villamosipar számos termékei, mint például az XBS moduláris rendszer, az Alfa vízmentes kapcsolócsalád, a NeoCross süllyesztett szerelvények, a kézi szerszámok, a mérőműszerek és vezérléstechnikai termékek és nem utolsó sorban a REX Light lámpatestek, fényforrások, LED termékek. Termékkínálatunk és árpolitikánk kialakításánál fokozott figyelmet fordítunk a megfelelő ár-érték arány érvényesítésére. Európa szerte 14 országba szállítjuk, szállíttatjuk termékeinket. Ezáltal a külföldi eladások is évről-évre felívelő tendenciát mutatnak. www.mixvill.hu
Handelsaktivität Importeur, Einzelhändler, Großhändler
Firmenprofil: Mixvill Kft. wurde 1993 gegründet, die Inhaber sind Privatpersonen. Unsere Haupttätigkeiten sind: Import, Export, Einzel- und Großhandel mit Elektroinstallationsmaterial in Ungarn.