Über uns:
Elérhetőségeink:
Szinbad Étterem és Panzió 06-72-221-110
Amstel Cafe Hotel 06-72-215-680
Vendégeink részére az alábbi szobák állnak rendelkezésre:
Amstel Café Hotel:
19 db szoba, ebből: 17 db kétágyas+pótágyazható szoba / 1 db
franciaágyas /+ tusolós fürdő
1 db hatágyas tetőtéri szoba
Férőhely: 59 fő
Szinbád Étterem és Panzió
27 db szoba, ebből: 19 db kétágyas + pótágyazható szoba
3 db 2 franciaágyas + pótágyazható szoba
4 db franciaágyas szoba / + tusolós/kádas fürdő
1 db franciaágyas + 2 pótágyas szoba /
Férőhely: 80 fő
Szobáinkban található: telefon, minibár, televízió kábelcsatornával.
Egyéb helyiségek: az Amstel Café Hotelben 60 fős étterem; a Szinbád Étterem és Panzióban 60 fős étterem és 70 fős konferenciaterem.
Szolgáltatások, specialitások:
éttermeinkben jéghideg Amstel sörök teljes körű választékával, különleges koktélokkal, kávékülönlegességekkel várjuk a betérőket.
Az étkezni vágyók szakácsaink ételkülönlegességeiből, valamint naponta kétféle menüből választhatnak (Amstel Hotelben).
Étkezés 1900 Ft/fő áron, félpanziós ellátásra van lehetőség.
Parkolás: panzióink ingyenes zárt parkolóval rendelkeznek.
Szobaárak:
1 fő részére 7 900 Ft/éj
2 fő részére 9 990 Ft/éj
3 fő részére 12 500 Ft/éj
A szállásáraink a reggelit és a zárt parkolási lehetőséget, az ifát és az áfát tartalmazzák.
Firmenprofil:
Unsere Pansionen befinden sich 200 Km weit von Budapest in dem geschichtlichen Innenstadt von Pécs neben der Fußgängerstraße, vom Bahnhof ist es mit Bus leicht zu erreichen. Die Gebäuden wurden im Jahr 1998 gebaut, modern eingerichtete Pansionen.
Über uns:
Hétköznap sokat melózik és elfáradt a munkájában? Kikapcsolódásra vágyik? Ne keresse tovább az ideális pihenő helyet, mert meg találta. Egyedileg ki alakítót termálfürdőink vannak ahol nyugodtam pihenheti a fáradalmait. Szoba szervizünk 0-24óráig szolgálatára állnak. További információhoz, akcióhoz látogassa meg weboldalunkat vagy hívjon bizalommal.
Über uns:
A KÉT JÓBARÁT apartmanház kellemes, vidéki környezetben, kényelmes szobákkal és sok egyéb szolgáltatással várja vendégeit Mezőkövesd-Zsóryfürdőn.
A szobák saját fürdőszobával rendelkeznek, légkondicionáltak. Mindegyikben található műholdas tévé, hűtőszekrény (melyet kívánságra feltöltünk italokkal), telefon. A szobában van továbbá konyhasarok mosogatóval és elektromos főzőlappal.
Hasonló felszereltségű apartmanjainkba 4 személyt tudunk elhelyezni. A két, illetve négyszemélyes szobák szükség esetén pótágyazhatók.
A porta rendelkezik internetkapcsolattal is. A személy- és vagyonbiztonságra tekintettel a folyosókon és a parkolókban kamerás megfigyelőrendszert alkalmazunk.
Minden igényt kielégítően, 16 szobával állunk vendégeink rendelkezésére:
- 12db kétágyas szoba (3 200 Ft/fő/éj+ idegenforgalmi adó)
- 3db kétszobás apartman (10 000 Ft/éj+ idegenforgalmi adó)
- 1db akadálymentesített kétágyas szoba mozgássérült személyek részére (3 200 Ft/fő/éj+idegenforgalmi adó)
Amennyiben teljes vagy félpanziós ellátást kíván igénybe venni, a részletekről érdeklődjön a helyszínen vagy a 06-49-500-092-es telefonszámon.
Az emeleten - kizárólag az apartmanház vendégei részére - hangulatos drinkbár működik, mely naponta reggel 7-10 óráig és délután 16-23 óráig várja Önöket.
Az időjárástól függően lehetőség van szabadtéri bográcspartik rendezésére a kertben.
Felfrissítő szórakozást nyújt az 500 méterre található, egész évben nyitva tartó, 10 hektáros ősparkos területen a Zsóry gyógy- és strandfürdő. A strandon megtalálható Európa legnagyobb hőmedencéje, emellett hullámmedence, fedett és nyitott gyógymedencék és élményfürdő várja a látogatókat.
Egyéb szolgáltatások:
- kamerával megfigyelt, őrzött és biztosított gépkocsiparkolók {200 Ft/szgk/nap}
- kerékpárkölcsönzés
- széfhasználat
- programszervezés kívánság szerint {Eger, Tisza-tó, Bükk-hegység, Mátra, Miskolc}
Az apartmanház címe:
Mezőkövesd--Zsóry fürdő
Bazsarózsa u.4.
Tel./fax: 06-49-500-092
Über uns:
Cégünk 1994-ben alakult, jelenleg 30 főt foglalkoztatunk. Szállodaipari, kereskedelmi és szolgáltatói tevékenységgel foglalkozunk Veszprém megyében.