About us:
Cégünk 1981-ben alakult, jelenleg 2 főt foglalkoztatunk, országszerte dolgozunk. Megrendeléseket üzletünkben vesszük fel és egyedi elképzelések szerint is gyártunk.
About us:
1974. A cég elődjének megalapítása, faáru- és kisbútor készítése megindítása.
1990. A V+M Kft. mai formájában történő megalapítása. Profiltisztitás, a termelésben a bútorgyártás válik meghatározóvá.
1997. A hazai kis cégek közül az elsők között térünk át számítógépes tervezésre, CNC gépen történő megmunkálásra. Saját felületkezelő műhely létrehozása.
1998. Megszereztük az ISO 9100 minősítést.
1999. A technika további fejlesztése, újabb CNC gép vásárlása. Bonyolult, egyedi megmunkálású bútorokés berendezések elkészítése, kihasználva a technika és szakmai tapasztalat adta lehetőségeket.
2000. Ipari vonatkozással bővítjük profilunkat: megjelennek a különleges követelményeknek megfelelő laboratóriumi bútorok. Az ott szerzett tapasztalatok jelentős része - speciális felületek, megmunkálások, hagyományos bútoroknál is hasznosul.
2003. Első nyilvános megmérettetés a Bútorvilág 2003 kiállításon. Két különböző stílusú, előremutató bútort állítottunk ki, amelyek osztatlan sikert arattak. Egyikben megjelenik a high-tech design és futurisztikus technika, a másik klasszikus vonalvezetésű, de funkcionálisan éppúgy megfelel a mának. Mindkettőben közös a tervezés precizitása, és a kivitelezés színvonala.
2004. A "Lakáskultúra előben" kiállításon megismétlődik a tavalyi siker. A nagyszámú érdeklődő és megkeresés bizonyítja, hogy a magyar piacon van igény a magas minőségű, jövőbe mutató bútorokra, hazai áron.
Az évek során felhalmozódott tudás, és szakmai ismeretek birtokában igyekszünk még magasabbra helyezni a mércét, mind a felhasznált anyagok, mind a tervezés és gyártás szintjén. Egyre jobban előtérbe kerül a fa, a trópusi anyagok, az extrém formák és különleges felületek. Nem szabad elfeledkezni a kisebb lehetőségekkel rendelkező vásárlókról sem: az exkluzív bútorok megoldásainak jelentős része megjeleníthető az alacsonyabb árkategóriákban is. Lehetőségeink szerint szeretnénk száműzni a kockabútor fogalmát, többet nyújtani a tucatáru kínálatnál.
Activity description:
Manufacturing kitchen and built-in furniture (small batch and customized).
Manufacturing extremely reliable lab furniture by using special materials.
About us:
N. A. Ratio Kft, Belsőépítészettel foglalkozó cég révén, nagyon sok helyen, nagyon sok különböző munkával találkoztunk már. Mindemellett bútorgyártással is foglalkozunk, így igen széleskörű szolgáltatásban tudjuk részesíteni kedves ügyfeleinket. Amennyiben ezen szolgáltatások bármelyikére szüksége lenne, csak annyit kell tennie, hogy ellátogat honlapunkra és bővebben tájékozódik! Keressen fel minket Ön is!
About us:
Fürdőszobai kiegészítőkkel, illetve szaniter termékekkel, és hidegburkolatokkal találkozhat, amennyiben ellátogat honlapunkra! Csaptelep, csempe, vagy akár csemperagasztó. Termékeink széles választéka, és nagyon kedvező áraink várják Önt is! Miért is fordulna máshoz, ha nálunk mindent megtalálhat tökéletes minőségben, tökéletes árakon és tökéletes szolgáltatás mellett. Válasszon minket Ön is! Vegye fel velünk a kapcsolatot!
About us:
1990 - Ági Müller Németország után Budapesten is megnyitja fürdőszoba felszerelési üzletét. Magas színvonaluú német és olasz termékek a hazai piacon elsőként.
2004 - október 1-jén a kínálat bővítése érdkekében cégünk új helyszínre költözik: a történelmi Óbudán, a Goldberger gyár területén 700 m2-es loft, egyedi szolgáltatással: ÁGI MÜLLER WELLNESS.
Igényes termékeink mellett sikeresen működünk együtt építész, kivitelező, beruházó partnereinkkel nagyobb projekteken: pl. Radisson Golf Resort - Bük, Anjou Residence-Budapest.
Igényes termékek + megbízható szolgáltatás.
About us:
A Palatinus 94' Kft. 1994-ben alakult meg Egerben, mely mai napig a cégünk székhelyét képezi.
Tevékenységünk családi vállalkozásként indult, különböző típusú padlólapok, fali csempék, szaniterek, szerelvények és fürdőszobai kiegészítők értékesítésével.
Az egri központi szalonunkból elindulva Magyarország meghatározó kis- és nagykereskedelmi hálózatává fejlődtünk.
Mára hat szalonunkban, Eger, Miskolc, Debrecen, Gyöngyös, Kecskemét és Budapest, valamint országosan több, mint 350 partnerünkön keresztül kínáljuk az általunk forgalmazott termékeket.
About us:
Cégünk 1993-ban alakult és burkolóanyagok kereskedelmével foglalkozunk. Viszonteladói hálózat mellett lakossági vevőket is kiszolgálunk. Leginkább olasz és spanyol importból származnak termékeink. A burkolóanyagok mellett a fürdőszobabútorok és –felszerelések, kellékek kereskedelme is a fő profilunkhoz tartozik.
Activity description:
Retail and wholesale trade of bathroom equipments, covering materials. Spanish, Italian wall and floor tiles. Great choice of bathroom furniture.
About us:
Építőanyag nagykereskedelmünk, tökéletes segítség lehet azon emberek, azon kiskereskedők számára, akik szintúgy építőanyagokkal foglalkoznak. Biztos vagyok abban, hogy a tökéletes minőség, a széles választék az Ön számára is tökéletes választás lehet, hiszen elkápráztathatja kedves vásárlóit. Amennyiben bővebben szeretne tájékozódni termékeinkkel kapcsolatban, mindenképpen látogasson el honlapunkra! Építőanyag, fürdőszobabútor, szaniter áruk széles választéka várja Önt is nálunk!
About us:
Ef- Arbor Bt. Faipari cégünk, készséggel áll az Ön rendelkezésére. Szolgáltatásainkkal kapcsolatban bővebben tájékozódhat, amennyiben ellátogat honlapunkra. Egyedi bútorok gyártása tömör fából, elő tetők, filagóriák, téli kertek, kerítéslécek gyártása. Bútorgyártás terén már több éves tapasztalattal rendelkezünk, ez által, Ön csak biztos lehet abban, hogy minden tekintetben tökéletes szolgáltatást tudunk biztosítani az Ön számára!