Über uns:
A Bárdos és Fia, Pincészet borkészítési filozófiája, a korszerű borászati technológia, és a hagyományok ötvözése. Boraink kizárólag a tökéletes minőséget képviselik. Célunk, hogy vásárlóink minden tekintetben elégedettek legyenek szolgáltatásainkkal, termékeinkkel egyaránt. Biztos vagyok abban, hogy széles bor választékunk, az Ön tetszését is elnyeri majd! Bővebben is tájékozódhat, borászatunkkal kapcsolatban, csak el kell látogatnia honlapunkra!
Über uns:
A Royal Borház immáron 15 éve dolgozik borkereskedelemben. Cégünk fő tevékenysége a bor és pálinka kereskedelem. Színes palettán mutatjuk be a magyar borokat, pálinkákat, pezsgőket és kiegészítőket, továbbá egyéni szolgáltatásokat kínálunk ügyfeleinknek. Fontosabb tárgyalások, megbeszélések szervezésére, akár irodájában, vagy vendégség szervezésére otthonában is tartunk kóstolókat, megrendelését ingyenes szállítjuk a megbeszélt helyszínre. Cégünk szolgáltatásaiba vette továbbá a vásárolt borospalackok, díszdobozok lézergravírozását is. Látogasson el honlapunkra és még további kiegészítőink között is válogathat!
Über uns:
Vállalkozásunk 1997-ben alakult, és díjnyertes borokat értékesít, és készít. 2009-ben aranyéremmel díjazták Budai Riesling tételünket. Rendkívüli minőségű borok kerülnek ki pincészetünkből. Fajtáink: Rizlingszilváni, Szürkebarát, Pinot gris, Rajnai Rizling, chardonnay, Kadarka. Webshopunkban megtekinthetik a teljes kínálatot.
Über uns:
Cégünk 1998-ban kezdte meg működését. Fő tevékenységünk a bor termelés, kis- és nagykereskedés. Termékeink közt megtalálható a bíbor kadarka, blauburger, cabernet franc, cabernet sauvignon, kadarka, kékfrankos, kékoportó, merlot, pinot noir, syrah, zweigelt. Pincészetünk megtalálható Zomba, Szentgaál-Szőlőhegy 83. szám alatt.
Über uns:
A Kohári Pincészet Bt. borászattal és szálláshelyszolgáltatással foglalkozik a mesés Egerszalókon. Áraink (lett légyen az szobakiadásból vagy borértékesítésből fakadó) úgy megfizethetőek, hogy az ellenértékként kapott szolgáltatás minőségi. Ezért, s borászatunk jó fekvése miatt családi vállalkozásunk mindig is kedvelt célpontja volt a borozni, kikapcsolódni vágyó turistáknak. Tegyen egy próbát Ön is Egerszalókkal - s a Kohári Pincészettel!