Rólunk:
A Julius Meinl AG még 2000-ben hozta létre 3 millió forint törzstőkével a Julius Meinl Hungary(JMH) Kft.-t, amely idén januártól kezdte meg működését. A cég majdnem 150 millió forintnak megfelelő euró támogatást kapott négy kávémárkájának piaci bevezetésére. A JMH már több kiskereskedelmi üzletlánccal kötött szerződést, így többek között jelen van a Spar és az Interspar üzleteiben, a Billában, a CBA-boltokban és az Auchan hipermarketekben. A cég szerződést szeretne kötni a Provera-csoporthoz tartozó Mach, Profi és Cora üzletekkel. Almásy Antal, a JMH ügyvezető igazgatója a Napi Gazdaságnak úgy nyilatkozott: néhány év alatt tízszázalékos részesedést szeretne elérni a cég a magyarországi kávépiacon.
Rólunk:
A Hawk Trading Kft évtizedes tapasztalattal rendelkező nemzetközi kereskedelemmel foglalkozó importőr, készletező, disztribútor cég mely elsősorban élelmiszer-ipari, azon belül is édesipari (csokoládé, cukrászat, fagylalt, jégkrém, nápolyi, puding), tejipari, pék- és sütőipari ill. gasztronómiai alapanyagok beszerzésével, magyarországi illetve reexport értékesítésével foglalkozik.
Valamennyi áruféléből egész évben folyamatos, jelentős raktárkészlettel rendelkezünk, így két budapesti raktárunkból azonnali szállításra vonatkozó rendeléseket is az árulehívás napján képesek vagyunk kielégíteni.
Forgalmunk évek óta dinamikusan növekszik, a magyar piac egyre több szereplője fogyasztja termékeinket és értékeli a stabil minőséget, a kifogástalan kiszolgálást és a forgalom zökkenőmentes bonyolítását.
Kérjük minden jelenlegi és jövőbeni tisztelt ügyfelünket, hogy észrevételeikkel, javaslataikkal, kritikájukkal segítsék társaságunk munkáját, hogy tovább javíthassuk üzleti tevékenységünk színvonalát!